Edukacija Šiaulių Centro pradinės mokyklos mokiniams

Skaitymo trukmė: < 1 min.

Šiaulių Centro pradinės mokyklos mokiniai su pasauliu susipažįsta tiesiogiai – drugelius jie augina klasėje. Dalinamės trumpu Šiaulių apkskrities televizijos reportažu.

Drugeliai auginimui namuose

18 naujų drugelių auginimui namuose

Skaitymo trukmė: < 1 min.Atidarydami šių metų drugelių auginimo sezoną, pristatome net 18 naujų drugelių. Pirkėjai, drugelius įsigiję vasarį, juos gaus jau kovo mėnesį.

Skaityti toliau

Kupu Kupu drugeliai 8 kambarys „Kaitra“ vaizdo klipe

Skaitymo trukmė: < 1 min.

Su pasididžiavimu pristatome grupės 8 kambarys vaizdo klipą „Kaitra“, kurio filmavime „dalyvavo” mūsų užauginti tropiniai drugeliai. Dėkojame kūrybinei komandai už sklandų bendradarbiavimą!

Mūsų užauginti gyvi drugeliai puikiai tiks jūsų renginiui, fotosesijai ar video klipo filmavimui. Peržiūrėkite mūsų tropinių drugelių katalogą ir susisiekite su mumis.

Tropiniai drugeliai papuoš šventę, namus ir padės geriau suprasti gamtos pasaulį

Skaitymo trukmė: 3 min.Straipsnis originaliai publikuotas etaplius.lt 2021-06-23

Drugelis – trapus, nepaprastai gražus gamtos kūrinys. Ne itin daug žinome apie šiuos gyvius, kaip ir apie vabzdžius ar vabalus, nes jų įvairovė didžiulė. Ką galima nuveikti su drugeliais? Juk jie tokie trapūs ir trumpaamžiai.

Skaityti toliau

Morpho peleides drugelis rankoje

Atogrąžų drugeliai stebina dydžiu ir spalvomis

Skaitymo trukmė: 6 min.Jau bene dešimtmetį atogrąžų drugelius auginantis vilnietis Tomas Solovejus įsitikinęs, kad tokį grožį savo namuose gali sukurti kiekvienas. Reikia tik didelio noro ir tam tikrų žinių.

Straipsnis originaliai publikuotas 10-ajame žurnalo Savaitė numeryje. Autorius: Laimius Stražnickas.

Skaityti toliau